Blog

Zmiany dotyczące dostaw do Niemiec

22.03.2022, 15:00

Szanowni Klienci,

Informujemy, że z dniem 31 marca 2022 r. kończymy współpracę z niemiecką firmą DHL. Planujemy natomiast nawiązanie współpracy z przewoźnikami GLS i DPD.

Co to oznacza dla Ciebie?

  • Czwartek, 24 marca będzie ostatnim dniem, w którym etykieta przewoźnika DHL może pojawić się na przesyłkach nadawanych do nas za pośrednictwem usługi DE BDS.
  • Wszystkie paczki z etykietą DHL, które zostaną nam fizycznie przekazane do wysyłki do 30 marca 2022 r., zostaną przekazane przewoźnikowi DHL.
  • Paczki, które dotrą do nas z etykietą DHL po 30 marca, zostaną przekierowane do innego przewoźnika w ramach usługi BDS.

⚠️ Dla Ciebie i Twoich klientów w Niemczech nic się nie zmieni, z wyjątkiem tego, że od kwietnia paczki będą dostarczane przez innych przewoźników, a nie przez DHL

Jakie nowości przygotowujemy dla Was w Niemczech?

Coś się kończy, coś nowego się zaczyna. Mamy dla Was wiele wspaniałych wiadomości związanych z dostawą do Niemiec.

Już wkrótce będziemy oferować możliwość dostawy przez przewoźnika Hermes również poza BDS!

Przygotowujemy również dostawy za pośrednictwem zupełnie nowych przewoźników – DE GLS i DE DPD!

Już nie tylko wspomniany wcześniej Hermes, ale także GLS będzie można wybrać do bezpośredniej dostawy, nawet poza BDS!

W ramach usługi BDS (Best Delivery Solution lub najkorzystniejsza dostawa do domu) już wkrótce będziemy korzystać z usług dwóch najlepszych niemieckich przewoźników: Hermes i DPD!

 

Będziesz miał naprawdę szeroki wybór opcji do wyboru! Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i aktualności w Sekcji Klienta – gdy tylko uruchomimy nowych przewoźników, poinformujemy Cię tymi kanałami.


Udostępnij:

Kategorie