Blog

Aktualne informacje o przewoźnikach

9.08.2023, 08:00

Poniżej znajdują się najnowsze informacje dotyczące aktualnych działań naszych zagranicznych przewoźników partnerskich, które regularnie aktualizujemy. 

Aktualne informacje o przewoźnikach

Kraj Przewoźnik Aktualne informacje o przewoźnikach
Ukraina Meest Poshta, Nova Poshta W dniu 29 lipca 2022 roku zniesione zostało zawieszenie dostaw paczek na Ukrainę. Usługi doręczania działają w ograniczonym trybie, uruchomimy je ponownie z przewoźnikami Meest HD (Rosan) i Nova Poshta PP. Ceny usług doręczania zostały podniesione od 29 lipca, a ceny zgłoszeń celnych (dotyczy to wszystkich naszych międzynarodowych przewoźników partnerskich) zostaną podniesione od 1 września 2022 roku.
Wielka Brytania + Irlandia FedEx Od 12 kwietnia 2023 roku rozwijamy naszą współpracę z firmą FedEx i oferujemy 2 nowe usługi: FedEx International Connect Plus (FICP) oraz FedEx International Priority (FIP).
Litwa, Łotwa, Estonia Lithuanian Post Od 8 sierpnia 2022 roku uruchamiamy dostawę za pośrednictwem Poczty Litewskiej w krajach bałtyckich. Usługa dostawy do domu będzie dostępna we wszystkich 3 krajach. Dostawa do skrytek pocztowych będzie dostępna tylko na Litwie.
Francja Colis Privé Usługa dostawy do domu za podpisem została uruchomiona 17 kwietnia 2023 roku.
Austria DPD Od 7 marca 2023 roku wyłączona została opcja wysyłki paczek z pobraniem za pośrednictwem tego przewoźnika.
Finlandia PostNord Czasowo zawieszona usługa doręczania w punkcie odbioru FI PostNord PP (ID 4828) została ponownie uruchomiona 18 kwietnia 2023 r. i jest ponownie w pełni dostępna.
Słowenia Express One Od 31 lipca 2023 r. rozpoczęliśmy nową współpracę z Express One w Słowenii, która zapewni zarówno dostawę zarówno do punktu odbioru, jak i dostawę do domu.

Dziękujemy za zrozumienie,

Packeta


Udostępnij:

Kategorie