Blog

Wszytsko zaczyna się i kończy na ludziach w Grupie Packeta

12.02.2021, 14:50

Jedną z najważniejszych rzeczy, które tworzy Packeta to przede wszytskim kultura firmy, na którą składa się charakter i osobowość wszytskich naszych pracowników w całej grupie.
Nasz dział HR dokłada zawsze wszelkich starań w procesie wyboru nowych współpracowników, w związku z tym, mamy szczęście, że tworzymy taki wspaniały zespół, w którym każdy czuje się jak w domu już od pierwszego dnia pracy. Jesteśmy bardzo dużą grupą, która „jedzie na tym samym wózku” ale dzięki temu przetrwaliśmy ten bardzo trudny okres jakim był i nadal jest kryzys związany z koronawirusem.

Jaki był nasz rok 2020 podczas pandemii Covid?

W zeszłym roku, powitaliśmy w naszym zespole 739 nowych osób, które zostały zatrudnione na pełny etat oraz 440 osób na niepełny etat. Bardzo doceniamy postawę pracy wszytskich naszych pracowników i nie ma to najmniejszego znaczenia czy spotykamy się w biurze czy w magazynie. Dlatego korzyści w postaci szkoleń, edukacji czy owoców w miejscu pracy, a przede wszytskim zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas pandemii, są dla nas oczywistością. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jednocześnie bardzo cenimy sobie każde przesłane do nas CV, każdą aplikację na staż czy szkolenie praktyczne. Cieszymy się, że jesteśmy firmą, w której chcecie pracować.

 

Z poważaniem, Packeta


Udostępnij:

Kategorie