Blog

Ważne informacje dotyczące dostaw do Grecji i Rumunii

12.04.2021, 17:00

Drodzy partnerzy, 

Przedstawiamy kilka ważnych informacji na temat greckiego przewoźnika ACS i rumuńskiego przewoźnika Urgent Cargus. Jeśli korzystasz z tych usług, zwróć uwagę na poniższe informacje.

Prawidłowe przyklejenie etykiet przyspieszy obsługę przesyłek

Grecki przewoźnik ACS (ID: 7770) poinformował nas, że odnotowuje komplikacje przy odczytywaniu etykiet, które są przyklejone w rogu paczki. ACS nie może skanować takich etykiet automatycznie i dlatego musi przetwarzać je ręcznie lub całkowicie zmieniać, co widać na zdjęciu.

Z tego powodu, chcielibyśmy prosić o umieszczanie etykiet na przesyłce w miejscu, w którym istnieje mniejsze prawdopodobieństwo pomarszczenia kodu kreskowego. Oznacza to, że etykieta nie powinna być umieszczona w rogu, tylko najlepiej na środku paczki, aby umożliwić automatyczne i szybkie skanowanie bez potrzeby dodatkowej interwencji. Nawet dzięki takim małym krokom, nie tylko poprawi to jakość ale głównie przyspieszy proces dostawy za pośrednictwem greckiego przewoźnika ACS.

Jeśli korzystasz z bezpośredniego drukowania etykiet na naszych zewnętrznych nośnikach, już w przeszłości przekazywaliśmy bardziej szczegółowe informacje o tym, jak prawidłowo drukować i przyklejać etykiety i na co zwracać uwagę. Te informacje można znaleźć na naszym blogu tutaj.

Urgent Cargus zmienia nazwę

Nasz partnerski przewoźnik z dostawą na terenie Rumunii – Urgent Cargus (ID: 590), przeszedł rebranding i występuje tylko pod nazwą Cargus. Firma dostosowała również nowe logo ale nadal jest to ten sam przewoźnik. W związku z tym pragniemy zapewnić, że nic się dla Was nie zmienia poza nazwą i logo tego przewoźnika.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość,

Packeta.pl


Udostępnij:

Kategorie