Blog

Przesyłki do Anglii i Grecji

20.07.2020, 16:00

Zmiana u przewoźnika Royal Mail

Drodzy klienci, 

chcielibyśmy zwrócić uwagę na zmianę w sposobie nadawania przesyłek do Wielkiej Brytanii, w szczególności u przewoźnika Royal Mail. Oryginalna i “najstarsza” opcja przesyłania przesyłek za pośrednictwem Royal Mail (ID 1120) jest obecnie wyłączona w systemie, dlatego nie można już z niej korzystać. Prosimy o dostosowanie ustawień Waszych sklepów internetowych, w przeciwnym wypadku nasz system nie przyjmie przesyłek.

Aktualna oferta Royal Mail

  • Royal Mail 24 (ID 4856)
  • Royal Mail 48 (ID 4857)
  • Royal Mail (ID 1120)

Nadal istnieje możliwość nadawania przesyłek bez deklaracji celnej

Z obu usług Royal Mail można korzystać bez wypełniania dokumentów VDD. Przynajmniej do czasu, gdy Wielka Brytania oficjalnie opuści UE.

Dziękujemy za zrozumienie.

Adres zwrotny w Grecji

Zmienia się adres zwrotny w Grecji. Prosimy o zmianę starej wersji na nową w Waszych sklepach internetowych, w celu zapewnienia bezproblemowej logistyki zwrotnej.

Uwaga
Przesyłki na nowy adres należy wysyłać wyłącznie za pośrednictwem przewoźnika ACS. W przypadku odesłania przez klientów zwracanego towaru za pośrednictwem innego przewoźnika, pod adresem zwrotnym nie będzie możliwe procesowanie takiej przesyłki.  

Nowy adres zwrotny
Packeta International
ID e-shop
5th km of National Road Thessaloniki-Athens,
54628 Kalohori, Thessaloniki

Nowy adres już działa. Odbiór przesyłek pod starym adresem będzie funkcjonował do 31. 07. 2020.

Aktualny wykaz wszystkich adresów dla przesyłek zwrotnych znajduje się na naszej stronie internetowej, w sekcji Logistyka zwrotna.

Dziękujemy za zrozumienie,

Packeta.pl


Udostępnij:

Kategorie