Blog

Packeta Poland laureatem Nagrody Najlepszego Produktu Dla Biznesu 2023 według ,,Gazety Finansowej”

19.12.2023, 12:03

W duchu nieustającego zaangażowania w rewolucjonizowanie logistyki e-commerce z dumą ogłaszamy przyznanie nam prestiżowej nagrody – Najlepszego Produktu Dla Biznesu 2023 przez Gazetę Finansową. To wyjątkowe wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszego zobowiązania do innowacyjnych rozwiązań logistycznych, które odmieniają krajobraz handlu elektronicznego.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wyróżnienie i cieszymy się, że możemy służyć Wam pomocą. Codziennie staramy się ulepszać jakość naszych usług, by Wasza przygoda z cross-border e-commerce przynosiła Wam jak największe zyski.

W czym tkwi nasza siła?

Jako lider w obszarze wspierania e-sklepów w ekspansji cross-border, posiadamy szereg unikalnych cech, które umożliwiają nam sprostanie zróżnicowanym potrzebom klientów. Oto lista naszych mocnych stron, w których tkwi siła Packety:

Globalna sieć logistyczna, numer 1 w Czechach i Słowacji

Nasza firma umożliwia wysyłki do aż 33 krajów poprzez jedno API. Specjalizujemy się w dostawach w obszarze CEE, dysponując własną siecią logistyczną w Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii. Jesteśmy love brandem i absolutnym numerem 1 w Czechach i Słowacji oraz w TOP 3 na Węgrzech.  Współpracujemy także z 75 globalnymi i lokalnymi firmami logistycznymi, zapewniając kompleksowe wsparcie na całym świecie.

 

Największa liczba punktów odbioru w Europie

Dzięki własnym punktami odbioru w Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii oraz siecią partnerskich punktów w Europie i poza nią, zapewniamy klientom łatwy i wygodny dostęp do przesyłek. Oferujemy niemal 155 000 punktów odbioru na świecie! A to one cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów europesjkich.

 

Innowacyjne rozwiązania logistyczne

Nasze Z-BOXy, czyli automaty paczkowe zasilane energią słoneczną, są dostępne 24/7 w Czechach, Słowacji i na Węgrzech, umożliwiając klientom odbiór przesyłek w dogodnym czasie.

 

porozmawiajmy o z-boxach
Personalizowane dostawy

Planujemy trasy dostaw w najdrobniejszych szczegółach, a nasi kierowcy dokładnie znają godziny dostaw. Dzięki systemowi powiadamiania, klienci otrzymują informacje z wyprzedzeniem 90 minut, a w przypadku nieobecności pod wskazanym adresem, przesyłka jest dostarczana do najbliższego punktu odbioru.

 

Doskonałe wsparcie klienta i obsługa zwrotów

Nasi konsultanci są łatwo dostępni, eliminując długie oczekiwania na linii. Każdy sklep ma przypisanego opiekuna, co zapewnia szybkie i skuteczne wsparcie. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje logistykę zwrotną w atrakcyjnych cenach oraz ułatwienia w procesie zwrotów.

 

Optymalizacja procesów

Integracje API i marketplace umożliwiają wysyłkę do 33 krajów z jednego połączenia. Bezpośredni druk etykiet, międzynarodowy tracking i własny system monitorowania przesyłek zapewniają precyzję i szybkość w obsłudze zleceń.

 

Wsparcie w ekspansji na nowe rynki

Nasze grono ekspertów to źródło niezbędnej wiedzy na temat nowych rynków. Oferujemy wsparcie marketingowe na wybranych rynkach, co pomaga naszym klientom w budowaniu rozpoznawalności i pozyskiwaniu nowych odbiorców.

 

Bezpieczeństwo i łatwość procedur

Jeden identyfikator dla wszystkich sklepów ułatwia korzystanie z naszych usług zwrotu, eliminując zbędne formalności. Dodatkowo, nasz system odprawy celnej działa sprawnie i skutecznie.

 

Skontaktujcie się z nami!

Nagroda Najlepszego Produktu Dla Biznesu 2023 jest dla nas zaszczytem i motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Staramy się nieustannie rozwijać, aby sprostać dynamicznym potrzebom rynku e-commerce. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i zapewniamy, że będziemy dążyć do jeszcze lepszych standardów obsługi logistycznej.

Chcecie wysyłać przesyłki za granicę? Zróbmy to razem – skontaktujcie się z nami na sales@packeta.pl


Udostępnij:

Kategorie