Blog

Packeta Poland – magazyn Bielsko-Biała

16.10.2023, 14:32

Witajcie w nowej erze logistyki magazynowej! Nasz nowy magazyn w Bielsko-Białej to klucz do jeszcze szybszych dostaw. Odkryj, jak nasz nowoczesny magazyn Bielsko-Biała przyspiesza logistykę.
Z radością informujemy, że otworzyliśmy nowy magazyn w Bielsku-Białej! Nasza dotychczasowa lokalizacja w Cieszynie miała 300 m2 powierzchni. Teraz przenieśliśmy się do nowego obiektu o powierzchni aż 4700 m2! To wzrost powierzchni o imponujące 1466.67%. Ten skok pokazuje, jak bardzo rozwijamy się dla Ciebie.

Nowy magazyn Bielsko-Biała: przeładunek i zwrot paczek:

Packeta Poland, Księdza Józefa Londzina 106, 43-382 Bielsko-Biała

Magazyn Bielsko-Biała - aby przyspieszyć dostawy przesyłek
12 października nastąpiło oficjalne otwarcie magazynu. Na zdjęciu nasza ekipa z Bielska-Białej oraz biura w Warszawie wraz z Simoną Kijonkovą, CEO Packeta Group. Była to wspaniała okazja do integracji i dyskusji o przyszłości firmy.

Magazyn Bielsko-Biała jest już gotowy. Dzięki tej inwestycji Twoje paczki dotrą do klientów jeszcze szybciej i wygodniej, a nasze możliwości przeładunkowe wzrosły wielokrotnie.

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności. Rośniemy i nabieramy tempa.
Pamiętaj, że z nami możesz wysyłać przesyłki do 33 krajów świata!

Dziękujemy za zaufanie i współpracę. Razem tworzymy historię!

Dzięki naszemu doświadczeniu, zaawansowanym narzędziom i rozbudowanej sieci partnerskiej jesteśmy idealnym partnerem logistycznym dla e-sklepów, które pragną maksymalizować efektywność swoich strategii sprzedażowych. Napisz do nas. Wypełnij formularz na dole strony i zacznij rozwijać swój biznes za granicą!


Udostępnij:

Kategorie