Blog

NOWOŚCI W POLSCE

19.05.2021, 08:00

Przesyłkownia zmieniona na Packeta.pl! 

W naszym polskim oddziale dzieją się wielkie rzeczy! Teraz to Packeta.pl przewiezie Wasze przesyłki do klientów. Tym krokiem chcielibyśmy podkreślić przynależność polskiego oddziału do całej Grupy Packeta oraz jego międzynarodowy charakter. Nazwa Packeta będzie również wykorzystywana przy ekspansji na inne rynki zagraniczne.

Zmiana nazwy przewoźnika

Rebranding Przesyłkowni rozpoczął się w kwietniu, a dokładnie 14 kwietnia 2021 r. Przesyłkownia oficjalnie zmieniła nazwę na Packeta.pl. Zmiana nie wpływa na żadne procesy czy dostawy.

Jedynie zmieniła się tylko nazwa. Jednocześnie, Packeta.pl zmieniła swoją siedzibę i została przeniesiona do Warszawy, która jest centrum biznesowym Polski.

Zwiększenie obrotów całej Grupy Packeta. Taki jest cel, który postawiliśmy sobie na najbliższe lata. Nowa strategia naszej firmy zaowocowała więc rozbudowaliśmy całą jej strukturę pod wspólną nazwą Packeta.

Barbora Langer, Head of Marketing CEE & DACH 

1 czerwca 2021 r. zamknięcie punktów odbioru w Polsce

Informowaliśmy już, że od czerwca nie będzie można już wybrać punktu odbioru Przesyłkowni jako metody dostawy do Polski. Ta opcja znika również z cenników. Pozostają jednak dwie opcje tj. dostawa na adres oraz Paczkomaty InPost.

 

Życzymy miłego dnia,

Packeta.pl


Udostępnij:

Kategorie