Blog

Nowi przewoźnicy w Chorwacji i Danii

26.03.2021, 14:20

Drodzy klienci, 

Mamy dla Was świetną wiadomość! Od 29 marca 2021 r., będzie można skorzystać z usług naszych nowych partnerów, którzy dostarczają przesyłki do Chorwacji i Danii! Będziemy teraz dostarczać przesyłki do Chorwacji również za pośrednictwem Overseas, i dodaliśmy także przewoźnika DAO dla wysyłek do Danii. Według naszych danych, obaj przewoźnicy są bardzo popularni wśród klientów i dodatkowo oferują również dodatkową opcję jaką jest dostawa do punktów odbioru.

Chorwacja: Overseas Express

Overseas Express jest na drugim miejscu na chorwackim rynku e-commerce. To bardzo wygodna alternatywa dla dostarczania przesyłek w Dalmacji. W porównaniu z lokalnym DPD, który jest jednym z naszych pozostałych partnerów, jest to tańsza opcja i oferuje ponad 400 własnych punktów odbioru, a także dostawę przesyłek na wyspy i do Dubrownika bez dodtkowych kosztów. Ten przewoźnik posiada również możliwość dodania notatki na etykiecie.

Dania: DAO

Duński przewoźnik DAO ma natomiast bardzo niekonwencjonalny system dostaw. Co to takiego? Dostarcza przesyłki tylko w nocy! Przesyłki dostarczane są do skrzynek pocztowych lub pod same drzwi. Z tego powodu, umożliwia transport przesyłek o wadze do 3 kg przy wymiarach jednej stony max. 40 cm. Jeśli zdecydujecie się na dostarczanie paczek swoim klientom za pośrednictwem DAO, to bez problemu można wysłać paczki o wadze do 10 kg. W każdym razie, jeśli wysyłane są mniejsze gabaryty do Danii, to ten przewoźnik będzie idealnym rozwiązaniem!

Wierzymy, że w pełni wykorzystacie nowe możliwości i od razu polubią je Wasi zagraniczni klienci. Od dłuższego czasu analizujemy jakość usług tych przewoźników i nie możemy się doczekać przekazania im pierwszych przesyłek!

Dziękujemy za współpracę,

Packeta.pl
Member of Packeta Group


Udostępnij:

Kategorie