Blog

Nowe adresy zwrotne w Belgii, Danii i Holandii

7.06.2021, 15:50

Drodzy partnerzy,

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Zwrot towarów z Belgii, Danii i Holandii będzie teraz o wiele łatwiejszy dla Was i Waszych klientów. Uruchomiliśmy adresy zwrotne w tych krajach! Wasi klienci mogą teraz łatwo odesłać nieodpowiedni towar na adres w wyżej wymienionych krajach. My zajmiemy się resztą!

Adresy zwrotne ważne od 07. 06. 2021

Belgia

Expandeco – Packeta– Kod na paczki zwrotne
Halensebaan 117, 3390 Tielt Winge

Dania

Expandeco – Petra Ptackova – Packeta – Kod na paczki zwrotne
MARKMANDSGADE 4,3.th, 2300 Copenhagen S

Holandia

Expandeco – Packeta – Kod na paczki zwrotne
Reigerstraat 3, 7731 ZP Ommen

 
Jak postępować?

Jeśli wysyłasz towary do wyżej wymienionych krajów, zalecamy dodanie powyższych adresów do informacji o sklepie internetowym i informacji o zwrotach wraz z tą ważną uwagą:

Pierwsza linia adresu (tj. Expandeco – Packeta – Kod przesyłki zwrotnej) musi być wpisana dokładnie w określonym formacie i musi zawierać wszystkie trzy wymienione słowa/informacje.

Adresy zwrotne dla Belgii, Danii i Holandii są ważne dla obu usług naszej logistyki zwrotnej – Paczki zwrotne i Asystent reklamacyjny.

 
Dostarczymy towar z powrotem do Polski

Nasi kurierzy odbiorą towar pod wskazanymi adresami zwrotnymi, przetransportują go z powrotem do Polski, a następnie zwrócimy Państwu paczki, jak również inne zwroty zgodnie z systemem, który ustawili Państwo na swoim koncie użytkownika.

Bardzo dziękujemy za współpracę i wierzymy, że zarówno Państwo, jak i Państwa zagraniczni klienci docenią łatwiejszy zwrot paczek.
 

 


Udostępnij:

Kategorie