Blog

Nowe adresy zwrotne w Belgii, Danii i Holandii

7.06.2021, 15:50

Drodzy partnerzy,

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość – nowe adresy zwrotne! Zwrot towarów z Belgii, Danii i Holandii będzie teraz o wiele łatwiejszy dla Was i Waszych klientów. Uruchomiliśmy adresy zwrotne w tych krajach! Dzięki temu Wasi klienci mogą teraz łatwo dokonać zwrotu. Wystarczy odesłać nieodpowiedni towar na adres w wyżej wymienionych krajach. My zajmiemy się resztą!

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że ten krok stanowi część naszych dążeń do ciągłego udoskonalania jakości świadczonych usług. Chcemy, abyście czuli, że jesteśmy partnerem, który nieustannie inwestuje w rozwój.  Poszukujemy nowych rozwiązań dla Waszej wygody.

Z uwagi, że nasze działania są przede wszystkim kierowane potrzebami naszych partnerów, jesteśmy przekonani, że ten nowy element ogólnie rzecz biorąc usprawni proces zwrotu paczek.

Adresy zwrotne ważne od 07. 06. 2021

Belgia

Expandeco – Packeta– Kod na paczki zwrotne
Halensebaan 117, 3390 Tielt Winge

Nowe adresy zwrotne - Dania
Dania

Expandeco – Petra Ptackova – Packeta – Kod na paczki zwrotne
MARKMANDSGADE 4,3.th, 2300 Copenhagen S

Nowe adresy zwrotne - Holandia
Holandia

Expandeco – Packeta – Kod na paczki zwrotne
Reigerstraat 3, 7731 ZP Ommen

Jak postępować?

Jeśli wysyłasz towary do wyżej wymienionych krajów, zalecamy dodanie powyższych adresów do informacji o sklepie internetowym i informacji o zwrotach wraz z tą ważną uwagą:

Pierwsza linia adresu (tj. Expandeco – Packeta – Kod przesyłki zwrotnej) musi być wpisana dokładnie w określonym formacie i musi zawierać wszystkie trzy wymienione słowa/informacje.

Nowe adresy zwrotne dla Belgii, Danii i Holandii są ważne dla obu usług naszej logistyki zwrotnej – Paczki zwrotne i Asystent reklamacyjny.

Dostarczymy towar z powrotem do Polski

Nasi kurierzy odbiorą towar pod wskazanymi adresami zwrotnymi. Przetransportują go z powrotem do Polski. Następnie zwrócimy Państwu paczki, jak również inne zwroty zgodnie z systemem, który ustawili Państwo na swoim koncie użytkownika.

Jeśli jesteś zainteresowany poprawą swojej sprzedaży, warto również zapoznać się z technikami takimi jak cross-selling i up-selling, o których pisaliśmy tutaj.

Bardzo dziękujemy za współpracę i wierzymy, że zarówno Państwo, jak i Państwa zagraniczni klienci bez wątpienia docenią łatwiejszy zwrot paczek.


Udostępnij:

Kategorie