Blog

Jak rozpocząć swoją sprzedaż za granicę na przykładzie Czech i Rumunii – dowiecie się już piątego października!

27.09.2022, 14:44

Zastanawiasz się nad rozwojem swojego sklepu internetowego za granicą? Poszukujesz konkretnej i sprawdzonej wiedzy? Sprawdź, co radzą eksperci – zapraszamy na webinar tworzony wspólnie z Satisfly! Przed Wami porcja wiedzy od praktyka – zapraszamy Was na webinar pt. ,,CrossBorder – Jak rozpocząć swoją sprzedaż za granicę na przykładzie Czech i Rumunii.”

O organizatorze

Satisfly jest firmą technologiczną, która wierzy, że potencjał i ciężka praca muszą iść w parze. Daje Ci możliwość podzielenia się swoimi ambicjami i wspólnej pracy nad Twoim sukcesem w e-commerce. Wdrażają: e-Commerce B2B, e-Commerce B2C, systemy PIM, dedykowane aplikacje webowe. Pracują na Magento, Shopify, Akeneo PIM.

Jedną z inicjatyw Satisfly są webinary z cykl ProstoDoKasy.

Są to comiesięczne bezpłatne spotkania online z potężną dawką wiedzy dla każdego, kto pracuje w e-commerce. Posłuchaj praktyków marketingu, sprzedaży, IT i prawa, by zawsze być na bieżąco z trendami i zmianami w branży!

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że Czesi uwielbiają korzystać z porównywarek cenowych, a w Rumunii polskie produkty są bardzo wysoko cenione?

Opowiemy o tym, jakie informacje z rynków są Ci potrzebne aby skutecznie rozpocząć sprzedaż za granicę.

Naszą firmę reprezentować będzie Adam Zając, Country Sales Manager, który przedstawi, w jaki sposób wejść na rynki zagraniczne – pokazując to na bardzo konkretnych przykładach Czech oraz Rumunii. Poznasz najpopularniejsze metody dostawy i płatności oraz branże, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Otrzymasz solidną dawkę wiedzy i przekrój omawianych rynków, dzięki czemu otworzysz sobie możliwość sprzedaży zagranicznej.

Ale to nie wszystko! Podczas webinaru omówimy konkretne dane z rynków czeskiego i rumuńskiego, które są istotne dla Twojej ekspansji i wskażemy Ci, jak zacząć tworzyć kompletną strategię wyjścia na rynki zagraniczne.

Możesz także zadać Adamowi pytanie odnośnie sprzedaży za granicę podczas sesji Q&A! Możesz także umówić się na rozmowę o cross-border. 

Do zobaczenia 5 października! Link do zapisów – ZAPISZ SIĘ!


Udostępnij:

Kategorie