Lista punktów odbioru

Packeta Prudnik

Znajdź swój punkt

Punkty odbioru

Sprawdź wszystkie punkty odbioru i nadania dla Packety - Prudnik.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Wypróbuj inne punkty odbioru Packety województwo opolskie.

Poznaj bliżej nasze punkty odbioru!

  • Prawie na każdym rogu

  • Odbiór przesyłki poprzez hasło

  • Płatność gotówką lub kartą

  • Ekologiczna dostawa paczek

  • Otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

  • Odbiór przesyłki przez telefon komórkowy

Jak wysyłać paczki? To proste!

Packeta to synonim wygodnej wysyłki przesyłek za granicę. Nie wiesz jak to zrobić? Doradzimy Ci! Zapoznaj się z instrukcjami poniżej lub wejdź w zakładkę Obsługa Klienta.

Najnowsze artykuły na blogu

Nowości

Packeta rośnie – globalnie i w Polsce – podsumowanie 2023 r.

Podsumowanie 2023 rokeu: Ubiegły rok był wyjątkowo udany dla Packety – globalnej, logistycznej platformy dla e-commerce, zarówno dla Grupy, jak i polskiej spółki. W 2023 r. Grupa Packeta osiągnęła obrót na poziomie 294 mln EUR, co oznacza wzrost o 18,3% rok do roku. Liczba przewiezionych przesyłek przekroczyła 100 milionów i była rekordowa w całej historii

1.02.2024, 08:23

Czytaj więcej
E-commerce 2024: rewolucja trendów konsumenckich i nowe wyzwania w branży

W minionym roku e-commerce stał się nie tylko sposobem dokonywania zakupów, ale również platformą innowacji, adaptacji i szybkiej reakcji na zmieniający się świat. W kontekście przyszłości e-handlu w 2024 roku widać szereg trendów. Personalizacja do granic możliwości staje się normą, rośnie też znaczenie ekologicznego podejścia do biznesu, co widoczne jest chociażby w popularności zielonej logistyki

24.01.2024, 13:02

Czytaj więcej
Wielojęzyczność w e-commerce – jak tworzyć skuteczny content?

Prowadzenie biznesu online na wielu rynkach jednocześnie to szereg wyzwań. Jednym z nich jest odpowiednie podejście do kwestii wielojęzyczności. Jak tworzyć skuteczny content, aby działania marketingowe były skuteczne i sprzyjały konwersji? Wyzwania związane z wielojęzycznością contentu w e‑commerce Wielojęzyczność contentu w e-commerce niesie ze sobą specyficzne wyzwania, które mogą wpływać na skuteczność komunikacji z potencjalnymi klientami.

3.01.2024, 09:38

Czytaj więcej

Nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz?

Przygotowaliśmy dla Ciebie stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na temat naszych usług, takich jak punkty odbioru, Z-BOX, dostawa do domu i inne.