Blog

Zmiany w usługach w Holandii i na Węgrzech

8.09.2021, 12:10

Drodzy klienci, 

Mamy dla Was ważne informacje dotyczące usług na Węgrzech i w Holandii. W obu przypadkach prosimy o współpracę przy redagowaniu informacji na Państwa stronie internetowej.

Holandia: Zamknięcie adresu zwrotnego

Holenderski adres zwrotny zostanie zamknięty ze skutkiem natychmiastowym. Przesyłki mogą być przyjmowane na miejscu do 26 września 2021 r.

Przesyłki, które są już w drodze, zostaną przyjęte a następnie zwrócone do Was w standardowy sposób. Natomiast przesyłki, które zostaną wysłane na adres zwrotny po wyznaczonej dacie tj. 26 września 2021 r., nie będą mogły zostać odebrane i tym samym nie zostaną zrealizowane.

Obecnie poszukujemy nowego partnera do obsługi adresu zwrotnego w Holandii. W międzyczasie prosimy o jak najszybszą edycję informacji na Państwa stronie internetowej.

 

Węgry: Nowy adres magazynu

Nasz węgierski oddział Packeta Hungary (dawniej Csomagküldő.hu) przeniósł swój główny magazyn oraz siedzibę pod nowy adres.

Wiąże się to również ze zmianą adresu fakturowania oraz zamknięciem punktu odbioru na ulicy Teve Utca, gdzie nie będzie można już przyjmować żadnych przesyłek ani zwrotów. Nowy adres magazynu:

Packeta Hungary Kft.
Ezred utca 2. B2/11 épület
Budapest 1044

Co z przesyłkami zwrotnymi?

To proste! Przesyłki mogą być zwracane we wszystkich naszych punktach odbioru na Węgrzech. Więcej informacji tutaj.


Udostępnij:

Kategorie