Blog

Ważne informacje dotyczące wysyłki do Francji

12.10.2020, 10:50

Drodzy klienci,

mamy dla Was dwie ważne informacje, dotyczące wysyłania przesyłek do Francji oraz ich zwrotów.

Wiemy, że wysyłacie przesyłki do kraju galijskiego koguta i mamy dla was wspaniałą wiadomość! Dzięki usprawnieniu procesów, a także dzięki nowym magazynom, które w tym roku wybudowaliśmy w Europie, z przewoźnikiem FR Colissimo doręczenie do Francji będzie jeszcze szybsze. Już teraz doręczamy Waszym klientom przesyłki z Polski w ciągu 5 dni, ale od teraz w zaledwie 4 dni od nadania!

Przesyłki zwrotne z Francji

Koledzy z francuskiego Colissimo poinformowali nas, że niestety nie jest już możliwe wysyłanie przesyłek na adres zwrotny (ich magazyn w Erstein) w inny sposób niż za pośrednictwem Colissimo. W przypadku, gdy przesyłka zostanie wysłana innym przewoźnikiem, z przyczyn proceduralnych nie będzie możliwości jej odebrania i przetworzenia.

Czy wiecie, że…

we Francji mamy już 19 000 partnerskich punktów odbioru? Wasi klienci mają dzięki temu przesyłki dosłownie w zasięgu ręki i mogą je odebrać w dogodnym dla siebie czasie.

Ponadto, oczywiście i we Francji doręczamy pod wskazany adres, i również w tym przypadku, dzięki usprawnieniu procesów, nowym magazynom i współpracy z partnerem logistycznym Colissimo udaje nam się to zrobić w ciągu 4 dni od nadania przesyłki w Polsce.

Super info: Z Przesyłkownią można wysyłać przesyłki do Francji aż do 10 kg!

Mamy nadzieję, że Wasi francuscy klienci będą teraz jeszcze bardziej zadowoleni.

Packeta.pl


Udostępnij:

Kategorie