Blog

Rumunia: Dostawa do skrzynek samoobsługowych

18.03.2021, 10:30

Drodzy partnerzy, 

Dostawy do Rumunii są relizowane przez nasz podmiot Coletăria, a najkorzystaniejsza dostawa na adres w Rumunii odbywa się we współpracy z kilkoma rumuńskimi przewoźnikami tj. FAN Courier, Cargus, DPD oraz Sameday. Czy wiecie, że ostatnia z wymienionych opcji oferowana jest jako dodatek dla dostawy do domu i oferuje możliwość dostarczenia towaru do ulubionych boksów samoobsługowych? Tutaj dowiecie się więcej!

Sameday easybox

Prawdopodobnie znacie już nasze rozwiązanie, którym są samoobsługowe Z-BOXy, z których korzystają Wasi klienci w Czechach i Słowacji oraz Paczkomaty – używane w Polsce. A proste skrzynki firmy Sameday działają dokłądnie na tej samej zasadzie!

Jeśli chcecie uszczęśliwić swoich klientów w Rumunii, pozwólcie im odbierać paczki ze skrzynek, które otwarte są 24 godziny na dobę, a odbiór odbywa się tuta bardzo szybko, łatwo i bezkontaktowo – co ludzie doceniają w czasach pandemii.

A jaka jest ich cena?

Dostawa przesyłki z Polski do rumuńskich skrzynek samoobsługowych zaczyna się już od 19 PLN bez VAT.  Dla klientów cena jest bardzo korzystna, a jednocześnie istnieje możliwość odebrania paczki w dogodnym czasie. Skrzynki nie mają godzin otwarcia!

Obecnie w Rumunii dostępnych jest 1000 skrzynek, a ich liczba stale rośnie!

Przesyłki o wadze do 10 kg można nadawać do skrzynek o maksymalnym rozmiarze:

  • 47x44x10 cm
  • 47x44x20 cm
  • 47x44x39 cm

W zależności od wagi i rozmiarów przesyłki, skrzynka jest wybierana automatycznie. Identyfikator przewoźnika  Sameday to 7455. Nie będzie to uwzględniane jednak przy dostawie do domu. Ceny zostały już przypisane w systemie.


Udostępnij:

Kategorie