Blog

Nowości w Rumunii i Grecji

21.10.2020, 09:00

Nieustannie pracujemy nad poprawą naszych usług, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Naszym najwyższym priorytetem jest jakość, szybkość i prostota w doręczaniu przesyłek. Poniżej przedstawiamy informacje o naszej nowej współpracy z firmami kurierskimi Sameday i Taxydromiki.

W Rumunii udało nam się pozyskać silnego partnera, firmę kurierską Sameday dla doręczenia przesyłek pod wskazany adres. Twoje przesyłki doręczymy do 2 dni w atrakcyjnych cenach już od 19,50 PLN bez VAT.

W Grecji chcielibyśmy Państwu przedstawić nowego przewoźnika, który oferuje jeszcze korzystniejsze doręczenie pod wskazany adres w Grecji i na wyspach greckich (z wyjątkiem Cypru). Nazywa się Taxydromiki i oferuje transport w cenie już od 23,50 PLN bez VAT, przesyłkę za pobraniem w cenie od 2,50 PLN, a ponadto również ubezpieczenie przesyłek do kwoty 400 EUR całkowicie bezpłatnie.

Ogromną zaletą przewoźnika Taxydromiki są także trzy próby doręczenia pod wskazany adres. W przypadku, kiedy po raz trzeci nie uda się zastać odbiorcy, przesyłka jest przechowywana do 10 dni w tzw. pick-up pointach (punktach odbioru), skąd Państwa klient będzie mógł ją odebrać w dogodnym dla siebie czasie.

Za pośrednictwem firmy kurierskiej Taxydromiki będzie można wysyłać przesyłki już od 26.10.2020.

Nowy adres zwrotny z Grecji

Na podstawie informacji zwrotnych od Państwa, naszych klientów, że zwroty z Grecji są niedopuszczalnie drogie dla Państwa klientów, uruchomiliśmy nowy adres zwrotny we współpracy z Taxydromiki. Zwroty przesyłek za pośrednictwem tego przewoźnika będą dużo bardziej opłacalne dla klientów.  

Nowy adres zwrotny

Packeta International
ID – eshop
Geniki Taxydromiki hub Thessaloniki
Esoteriki Periferiaki (Internal Ring Road)
Thesi Dialogis OSE – Parodos Sof.Venizelou
54628 Thessaloniki

Nowy adres zwrotny będzie obowiązywał od 26.10.2020. Odbiór przesyłek pod dotychczasowym adresem będzie możliwy do 16.11.2020. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie w sekcji logistika zwrotna.


Udostępnij:

Kategorie