Blog

Jesteśmy Twoim partnerem w dostawie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

15.11.2021, 11:22

Drodzy klienci, 

Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby przedstawić Państwu szczegóły dotyczące szybkiej i łatwej ekspansji na Bliski Wschód, otwierając przed Państwem zupełnie nowy rynek. Już teraz możesz dostarczać towary do wszystkich części Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a wkrótce zaoferujemy Ci możliwość ekspansji do Kataru, Arabii Saudyjskiej i Omanu. Wszystko, czego potrzebujesz, to angielska wersja Twojego sklepu internetowego.

 

Packeta jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Czeskiej Rady Biznesu w Dubaju

Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej, w pierwszym kwartale tego roku Packeta odbyła intensywne spotkania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Co z nich wynikło? Zostaliśmy dumnym członkiem Czeskiej Rady Biznesu w Dubaju. Dzięki temu partnerstwu, firma Packeta zapewniła sobie stabilną podstawę do ekspansji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i okolicznych krajach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spotkania ważnych członków w Dubaju, które odbyło się w marcu:

Przy okazji tego ważnego wydarzenia, firma Packeta, jej usługi i wizja zostały zaprezentowane w Dubaju przez CEO Grupy Packeta i założycielkę firmy Zásilkovna, Simonę Kijonkovą.

Adres docelowy: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Możesz wysłać paczkę do kogokolwiek z nami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w najlepszej cenie na rynku. Nasz lokalny partner wysyłkowy Aramex dostarczy paczki do Twoich klientów w ZEA. Będziemy również współpracować z Aramex w odniesieniu do innych krajów na Bliskim Wschodzie.

Towary wyłączone z wysyłki

Nie jest możliwa dostawa następujących kategorii towarów do Zjednoczonych Emiratów Arabskich:

– Baterie wolnostojące i baterie litowe w produktach
– Płyny
– Żywność
– Alkohol
– Tabaka
– Materiały antyislamskie
– Towary, które są automatycznie wyłączone z przewozu lotniczego przez obowiązujące przepisy (np. broń, w tym imitacje broni palnej, materiały wybuchowe, amunicja, narkotyki, chemikalia, baterie, suchy lód, substancje radioaktywne, zapalniczki, aerozole (spraye), butle gazowe lub materiały magnetyczne)

 


Udostępnij:

Kategorie