Blog

Irlandia: Nowy, niezawodny przewoźnik Fastway

25.02.2021, 13:10

Drodzy klienci, 

Doceniamy Waszą opinię i zawsze staramy się szybko reagować. Widzieliśmy przypadkowe wahania w jakości dostaw za pośrednictwem poczty An Post. Z powodu problemów i złej jakości usług, zdecydowaliśmy się zastąpić obecnego kuriera An Post, nową irlandzką firmą transportową Fastway.

Najważniejsze informacje:

  • Według naszych analiz, Fastway jest lepszy, bardziej niezawodny i przede wszytskim wydajniejszy niż przewoźnik An Post
  • Cena dostawy do Irandii jest dużo lepsza
  • W naszym systemie zmieni się tylko nazwa przewoźnika – identyfiakator pozostaje ten sam 9990

Kiedy nastąpi zmiana?

Obecnie jesteśmy na końcowych etapach wdrażania nowego przewoźnika Fastway. Z tego powodu, dokładna data nie jest jeszcze znana ale chcieliśmy już Was o tym poinformować. Przewidujemy, że An Post HD przejdzie do nowego przewoźnika Fastway HD w pierwszym tygodniu marca. Powinna nastąpić zmiana przewoźnika ale o tym poinformoujemy Was w dziale klienta oraz na naszym blogu.

Dla Was, jako naszych partnerów, nic się nie zmienia – nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek zmian w administracji.  Jedyny krok z Waszej strony będzie potrzebny tylko wtedy, gdy będziecie podawać klientom w swoim sklepie internetowym dokładną nazwę przewoźnika.

Wierzymy, że ta zmiana zadowli zarówno Was jak i Waszych irlandzkich klientów, a także, że będziecie zadowoleni z usług Fastway.

 

Dziękujemy za współpracę.

Packeta.pl


Udostępnij:

Kategorie