Blog

Taniej do Finlandii: promocyjne ceny na przesyłki z Polski

13.05.2024, 06:00

13 maja 2024 ruszyła nowa akcja specjalna – promocyjne ceny na przesyłki z Polski do Finlandii. Sklepy internetowe, które podpiszą umowę z Packeta Poland otrzymają atrakcyjne stawki dostaw do Finlandii, niższe o 20% od standardowo obowiązujących. Promocyjna cena obowiązuje do końca 2024 roku, zatem im szybciej podpiszesz umowę, tym dłużej będziesz cieszyć się niższymi stawkami.

Promocyjne ceny na przesyłki – dostawa z Polski do Finlandii

Promocja dotyczy wszystkich umów na dostawy Polska-Finlandia podpisanych od 13.05.2024 r.
Promocyjne ceny na przesyłki obowiązują do końca 2024 roku.

Ile kosztuje dostawa z Polski do Finlandii?

Metoda dostawy Cena standardowa Cena promocyjna do końca 2024
Punkt odbioru od 52 zł od 41,60 zł
Automat paczkowy od 52 zł od 41,60 zł
Dostawa na adres od 86 zł od 68,80 zł

Podane promocyjne ceny na przesyłki dotyczą paczki do 2 kg w przypadku punktu odbioru/automatu paczkowego oraz 1 kg w przypadku dostawy na adres.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami. Wyślij mejla na sales@packeta.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

Szybsza dostawa do Finlandii dzięki optymalizacji procesów

Nawiązując współpracę z nowym partnerem oraz przeprowadzając optymalizację procesów logistycznych w hubie przeładunkowym w Estonii, udało nam się skrócić czas dostawy z Polski do Finlandii do zaledwie 3-4 dni, plus jeden dzień nadania. To oznacza, że Twoi klienci otrzymają od Ciebie paczkę już w ciągu tygodnia od momentu nadania!

To nie wszystko! Sieć punktów odbioru oraz automatów paczkowych została rozbudowana, aby zapewnić Twoim klientom jeszcze większą wygodę. Teraz mają dostęp do ponad 1500 punktów odbioru oraz niemal 1300 automatów paczkowych, z których mogą odebrać paczkę z Twojego e-sklepu. A co więcej, możemy dostarczyć paczki o wadze nawet do 30 kg!

PUDO (punkty odbioru oraz automaty paczkowe) są najpopularniejszą formą odbioru paczek w FInlandii. Korzysta z niej aż 68% nabywców. Tymczasem dostawę do domu preferuje zaledwie 14% Finów.

Oferujemy rozwiązania logistyczne, które odpowiadają na rosnące wymagania szybko rozwijającego się sektora e-commerce. Szukasz niezawodnego partnera? Zapraszamy do kontaktu. Zapytaj o ofertę i dowiedz się więcej o naszych usługach i zacznij tworzyć nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Sprawdzeni partnerzy, niezawodne usługi

Naszą misją jest zapewnienie Ci najlepszych usług. Dlatego do współpracy wybieramy sprawdzonych partnerów logistycznych z lokalnym doświadczeniem. Dzięki nim możemy zagwarantować nie tylko niższe ceny, ale także niezawodność i profesjonalizm na każdym etapie dostawy.

Nie czekaj dłużej! Podpisz umowę i korzystaj z tańszych przesyłek do Finlandii aż do końca roku! To szansa, której nie warto przegapić.


Udostępnij:

Kategorie