Blog

Packeta Poland najlepszym produktem dla e-commerce 2023!

3.11.2023, 16:01

Packeta Poland najlepszym produktem dla e-commerce! Z ogromną radością informujemy, że zostaliśmy uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem magazynu Home&Market jako Najlepszy Produkt dla E-commerce w 2023 roku. Świadczy to o naszej wyjątkowej roli w dynamicznie rozwijającym się kanale sprzedaży, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność wśród Polaków.

W obliczu wyzwań gospodarczych

Branża e-commerce, mimo niepewności gospodarczej i wysokiej inflacji, nieustannie się rozwija, przyciągając coraz więcej sprzedawców i kupujących w przestrzeni online. To świadectwo odporności i innowacyjności naszego sektora, w którym Packeta Poland jest dumnym liderem.

Sukces mierzony liczbami

W Polsce nasze usługi są szczególnie cenione. W 2022 roku dostarczyliśmy trzykrotnie więcej paczek niż w roku poprzednim i powiększyliśmy grono partnerów biznesowych o imponujące 130%. Takie wzrosty są dla najlepszym potwierdzeniem zaufania, jakim nas darzycie.

Dominacja na czeskim rynku

Nasze usługi cieszą się niezwykłą popularnością, jesteśmy liderem na rynku czeskim zdecydowanie wyprzedzając konkurencję. Według Česká ecommerce.cz Zásilkovna cieszy się preferencją 42% użytkowników. Daleko w tyle pozostają takie podmioty jak Česká pošta z 18% oraz PPL z 12%, podczas gdy pozostałe firmy transportowe dzielą między siebie 28% rynku.

Packeta Poland najlepszym produktem dla e-commerce 2023! - udział w rynku

Niezrównane zadowolenie klientów

Jeszcze bardziej imponujący jest nasz wynik Net Promoter Score (NPS), który wynosi 55. To wynik daleko wyprzedzający konkurencję, z PPL na poziomie 12, Balíkovną na 1, DPD na 0 i Česká pošta z wynikiem -46. Te statystyki pokazują, że nie tylko oferujemy usługi, których potrzebujecie, ale również dostarczamy pozytywnych doświadczeń dla Waszych Klientów.

Packeta Poland najlepszym produktem dla e-commerce 2023 - NPS

Na Słowacji marka Packeta także zdobyła niekwestionowane uznanie, zajmując pozycję lidera na rynku usług logistycznych, co potwierdza rosnąca baza zadowolonych klientów i stale zwiększający się wolumen przesyłek. Na Węgrzech również wyrobiliśmy sobie mocną pozycję, plasując się w czołówce trzech najchętniej wybieranych dostawców w branży, co świadczy o naszej solidności i adaptacji do wymagających potrzeb lokalnego rynku e-commerce.

Packeta: Twój globalny partner e-commerce

Założona w 2010 roku w Czechach jako Zásilkovna przez Simonę Kijonkovą, Packeta przekształciła się z lokalnego przedsiębiorstwa w globalną cyfrową platformę e-commerce, znaną dzisiaj jako Packeta Group. W ciągu zaledwie dekady, zrzeszyliśmy pod naszym szyldem 14 podmiotów, a nasze rozwiązania logistyczne zyskały uznanie na 33 światowych rynkach. Z prawie 15 tysiącami własnych punktów odbioru (w tym niemal 6,3 tysiącem Z-Boxów), oraz prawie 140 tys. punktów partnerskich i z ponad 46 tysiącami sklepów internetowych, oferujemy nie tylko efektywną logistykę, ale również indywidualne wsparcie i doradztwo biznesowe.

Packeta Poland najlepszym produktem dla e-commerce 2023 - LICZBY

Dane: własne

Jesteśmy wdzięczni za każdego klienta, partnera biznesowego oraz za każdą nadaną paczkę. Packeta Poland najlepszym produktem dla e-commerce – to wyróżnienie od Home&Market jest nie tylko nagrodą, ale także inspiracją do dalszej pracy i nieustannego rozwoju.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, które są podstawą naszego sukcesu. Dążymy do tego, aby każda przesyłka dostarczona przez Packetę była kolejnym krokiem w kierunku lepszej przyszłości e-commerce. Razem tworzymy historię sukcesu, która trwa!

Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat rynku przesyłek w Czechach. Dowiesz się, jakie są aktualne trendy i wyzwania w tej branży oraz jak Packeta dostosowuje swoje usługi, aby sprostać potrzebom klientów.

*Badanie przeprowadzone w lipcu 2023 roku metodą Computer-Assisted Web Interviewing (CAWI) na reprezentatywnej próbie internetowej populacji liczącej 1500 osób.


Udostępnij:

Kategorie