Doręczanie przesyłek na Ukrainę
od 27 PLN!

Przesyłki do Twoich klientów na Ukrainie doręczymy szybko i tanio.

Nasze usługi

Współpracujemy z dziesiątkami zagranicznych przewoźników na całym świecie, dzięki czemu dostarczamy przesyłki bezpośrednio pod adresy Twoich klientów.

Proste rozwiązanie wysyłki towaru na Ukrainę

Dołącz do nas, by uzyskać możliwość korzystnego doręczania przesyłek pod wskazany adres, logistykę zwrotów oraz wsparcie i obsługę klienta.

Zarejestruj się

Doręczanie pod wskazany adres

Doręczymy przesyłkę Twoim klientom na Ukrainie bezpośrednio pod wskazany adres we współpracy ze sprawdzonymi lokalnymi przewoźnikami. Z wyprzedzeniem wysyłamy szczegółowe informacje o godzinie doręczenia.

Logistyka zwrotów

Zwrot towaru z Ukrainy, dzięki Packecie jest niesamowicie prosty! Napisz na nasz adres obchod@zasilkovna.cz, by otrzymać informacje szczegółowe.

Wsparcie wysokiej jakości

Twoi ukraińscy klienci będą mogli skorzystać z naszego działu obsługi klienta lub funkcji chatbot. Nasz zespół doradców będzie dostępny dla Ciebie, by pomóc i doradzić w dowolnej kwestii.

Jedno połączenie

Jak tylko połączysz się z systemem Packety, możesz natychmiast zacząć korzystać z usług kilkudziesięciu przewoźników europejskich. Nie musisz zawierać z nimi żadnych umów. To my ręczymy za niezawodne procesy.

Cennik doręczania przesyłek
z Polski na Ukrainę

Nazwa przewoźnika
Szybkość dostawy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Płatność za pobraniem
Nova Poshta Dostawa do Punktu Odbioru
D+ 5-6 od 27 PLN od 28 PLN od 39 PLN od 55 PLN od 11 PLN
Rosan Dostawa na adres
D+ 5-6 od 27 PLN od 28 PLN od 39 PLN od 55 PLN od 11 PLN

Ceny obowiązują dla dostawy z Polski do Ukrainy. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Pełny cennik w PDF

Inne informacje

Logistyka zwrotów

Przesyłki z Ukrainy podlegają procedurom celnym, dlatego adres zwrotny nie może być stosowany tak samo, jak w przypadku krajów UE. Aby uzyskać informacje na temat procesów logistyki zwrotów dla przesyłek z Ukrainy, prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym lub kontakt pod adresem e-mail: sales@packeta.pl

Skrytki pocztowe

Nie doręczamy przesyłek do skrytek pocztowych.

    Pytania i odpowiedzi

Chcesz z nami współpracować?

Bardzo chętnie zostaniemy Twoim partnerem. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail

*dane obowiązkowe. Te dane osobowe wykorzystamy wyłącznie w celu przetworzenia i odpowiedzi na Państwa zapytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez firmę Packeta można uzyskać, klikając tutaj.

Zarejestruj e-sklep