Doręczanie przesyłek do Włoch
od 30 PLN!

Wysyłasz przesyłki do swoich włoskich klientów? My wykonamy to szybko i tanio.

Nasze usługi

Współpracujemy z dziesiątkami zagranicznych przewoźników na całym świecie, dzięki czemu dostarczamy przesyłki bezpośrednio pod adresy Twoich klientów.

Kompleksowe rozwiązanie logistyczne

Dołącz do nas, by uzyskać możliwość korzystnego doręczania przesyłek pod wskazany adres, logistykę zwrotów oraz wsparcie i obsługę klienta.

Zarejestruj się

Doręczanie pod wskazany adres

Doręczymy przesyłkę Twoim klientom we Włoszech bezpośrednio pod wskazany adres we współpracy ze sprawdzonymi lokalnymi przewoźnikami. Z wyprzedzeniem wysyłamy szczegółowe informacje o godzinie doręczenia.

Logistyka zwrotów

Zwrot towaru z Włoch, dzięki Packecie jest niesamowicie prosty! Mamy dla Ciebie dwie opcje logistyki zwrotu przesyłek. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wsparcie wysokiej jakości

Twoi włoscy klienci będą mogli skorzystać z naszego działu obsługi klienta lub funkcji chatbot. Nasz zespół doradców będzie dostępny dla Ciebie, by pomóc i doradzić.

Jedno połączenie

Jak tylko połączysz się z systemem Packety, możesz natychmiast zacząć korzystać z usług kilkudziesięciu przewoźników, w tym popularnego Bartolini. Nie musisz zawierać z nimi żadnych umów. To my ręczymy za niezawodne procesy.

Cennik doręczania
z Polski do Włoch

Nazwa przewoźnika
Szybkość dostawy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Płatność za pobraniem
Bartolini Dostawa na adres
D+ 3-4 od 32 PLN od 33 PLN od 40 PLN od 45 PLN od 6 PLN
Bartolini Dostawa do Punktu Odbioru
D+ 3-4 od 32 PLN od 33 PLN od 40 PLN od 45 PLN Niedostępne
GLS Dostawa na adres
D+ 3-4 od 33 PLN od 33 PLN od 42 PLN od 63 PLN od 6 PLN
HR Parcel Dostawa na adres
D+ 4-5 od 30 PLN od 32 PLN od 35 PLN od 43 PLN od 7 PLN

Ceny obowiązują dla dostawy z Polski do Włoch. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Pełny cennik w PDF

Inne informacje

Skrytki pocztowe

Nie doręczamy przesyłek do skrytek pocztowych.

Zasady obliczania wagi wymiarowej

1. Bartolini

Włoski przewoźnik Bartolini stosuje przeliczenie na wagę wolumetryczną w przypadku doręczania przesyłek powyżej 3 kg wagi rzeczywistej. Waga każdej przesyłki powyżej 3 kg przeliczana jest według wzoru w cm: szerokość x długość x wysokość / 5000 = waga wolumetryczna. Zgodnie z zasadami przewoźnika zawsze naliczana jest waga przesyłki o wyższej wartości.

2. GLS

Przewoźnik GLS również stosuje metodę przeliczania na wagę wolumetryczną przy doręczaniu przesyłek do Włoch. Aby dostawa do Włoch była dla Ciebie bardziej korzystna, zasady w ramach obliczeń wagi wymiarowej zostały zmienione na Twoją korzyść!

W przypadku przesyłek o wadze rzeczywistej i wolumetrycznej do 3 kg nadal stosowany będzie stary wzór.

W przypadku, gdy waga wolumetryczna (obliczona za pomocą starego wzoru) lub waga rzeczywista będzie wyższa niż 3 kg, to waga wolumetryczna zostanie przeliczona za pomocą nowego wzoru szerokość x długość x wysokość / 5000 = waga wolumetryczna.

Dla lepszego zrozumienia na naszym blogu przygotowaliśmy dla Ciebie kilka przykładów przedstawiających obliczenia według starych i nowych zasad. Wyższe ceny doręczania według wagi wolumetrycznej znajdują się w cenniku w sekcji klienta.

    Pytania i odpowiedzi

Chcesz z nami współpracować?

Bardzo chętnie zostaniemy Twoim partnerem. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail

*dane obowiązkowe. Te dane osobowe wykorzystamy wyłącznie w celu przetworzenia i odpowiedzi na Państwa zapytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez firmę Packeta można uzyskać, klikając tutaj.

Zarejestruj e-sklep