Doręczanie przesyłek na Węgry
od 11 PLN!

Przesyłki do Twoich klientów na Węgrzech doręczymy szybko i tanio.

Nasze usługi

Według naszych danych doręczenie towaru do punktów odbioru preferuje 98% klientów w samych Czechach. Powodem jest możliwość odbioru przesyłki w czasie, który im pasuje i brak konieczności czekania na kuriera.

Kompleksowe rozwiązanie logistyczne

Dołącz do nas, by uzyskać możliwość doręczania przesyłek do punktów odbioru oraz pod wskazany adres na Węgrzech, logistykę zwrotów oraz wsparcie i obsługę klienta.

Zarejestruj się

Punkty odbioru

Zaoferuj swoim klientom możliwość wygodnego odbioru przesyłki w jednym z kilkuset punktów odbioru na Węgrzech, zyskując w ten sposób przewagę nad konkurencją!

Doręczanie pod wskazany adres

Oferujemy również możliwość doręczania przesyłek bezpośrednio pod wskazany adres klienta. Z wyprzedzeniem wysyłamy szczegółowe informacje o godzinie doręczenia.

Logistyka zwrotów

Zwrot towaru z Węgier, dzięki Packecie jest niesamowicie prosty! Mamy dla Ciebie dwie opcje logistyki zwrotu przesyłek. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wsparcie wysokiej jakości

Twoi klienci będą mogli skorzystać z naszego działu obsługi klienta lub funkcji chatbot. Nasz zespół doradców będzie dostępny dla Ciebie, by pomóc i doradzić.

Packeta.hu

Na Węgrzech mamy własną centralę i magazyny, współpracujemy z kilkoma węgierskimi partnerskimi przewoźnikami. Dzięki temu zapewniamy szybki, skuteczny i korzystny cenowo transport.

Cennik doręczania
z Polski na Węgry

Nazwa przewoźnika
Szybkość dostawy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Płatność za pobraniem
Packeta HU Dostawa na adres
D+3 od 22 PLN od 23 PLN od 24 PLN od 25 PLN od 0,2 PLN
Packeta HU Dostawa do Punktu Odbioru
D+3 od 11 PLN od 11 PLN od 11 PLN od 13 PLN od 3 PLN
Poczta Węgierska Dostawa na adres
D+3 od 22 PLN od 23 PLN od 26,5 PLN od 30 PLN od 3,1 PLN

Ceny obowiązują dla dostawy z Polski do Węgier. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Pełny cennik w PDF

Inne informacje

Czy wiesz, że...

Jedna trzecia Węgrów robi zakupy on-line. Te 3 miliony klientów ma do dyspozycji zaledwie 4,5 tysiąca sklepów internetowych. Z punktu widzenia konkurencji, Węgry są zdecydowanie odpowiednim krajem do ekspansji.

Zalecamy umożliwienie płatności za pobraniem

Aż 77% Węgrów preferuje formę płatności za pobraniem. Dzięki oferowanej przez nas możliwości otwarcia i kontroli przesyłki w punkcie odbioru z pewnością otrzymasz dodatkowe punkty na plus.

    Pytania i odpowiedzi

Chcesz z nami współpracować?

Bardzo chętnie zostaniemy Twoim partnerem. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail

*dane obowiązkowe. Te dane osobowe wykorzystamy wyłącznie w celu przetworzenia i odpowiedzi na Państwa zapytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez firmę Packeta można uzyskać, klikając tutaj.

Zarejestruj e-sklep