Doręczanie przesyłek do Grecji
od 23,5 PLN!

Przesyłki do Twoich klientów w Grecji doręczymy szybko i tanio.

Nasze usługi

Współpracujemy z dziesiątkami zagranicznych przewoźników na całym świecie, dzięki czemu dostarczamy przesyłki bezpośrednio pod adresy Twoich klientów.

Proste rozwiązanie wysyłki towaru do Grecji

Dołącz do nas, by uzyskać możliwość korzystnego doręczania przesyłek pod wskazany adres, logistykę zwrotów oraz wsparcie i obsługę klienta.

Zarejestruj się

Doręczanie pod wskazany adres

Doręczymy przesyłkę Twoim klientom w Grecji bezpośrednio pod wskazany adres we współpracy ze sprawdzonymi lokalnymi przewoźnikami. Z wyprzedzeniem wysyłamy szczegółowe informacje o godzinie doręczenia.

Logistyka zwrotów

Zwrot towaru z Grecji, dzięki Packecie jest niesamowicie prosty! Mamy dla Ciebie dwie opcje logistyki zwrotu przesyłek. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wsparcie wysokiej jakości

Twoi greccy klienci będą mogli skorzystać z naszego działu obsługi klienta lub funkcji chatbot. Nasz zespół doradców będzie dostępny dla Ciebie, by pomóc i doradzić w dowolnej kwestii.

Jedno połączenie

Jak tylko połączysz się z systemem Packety, możesz natychmiast zacząć korzystać z usług kilkudziesięciu przewoźników, w tym popularnego Taxydromiki. Nie musisz zawierać z nimi żadnych umów. To my ręczymy za niezawodne procesy.

Cennik doręczania
z Polski do Grecji

Nazwa przewoźnika
Szybkość dostawy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Płatność za pobraniem
ACS Courier Dostawa na adres
D+ 5-8 od 26 PLN od 27 PLN od 41 PLN od 69 PLN od 6 PLN
ACS Courier Dostawa do Punktu Odbioru
D+ 5-8 od 26 PLN od 27 PLN od 41 PLN od 69 PLN od 6 PLN
Speedex Dostawa na adres
D+ 6-8 od 23,5 PLN od 24 PLN od 35 PLN od 55 PLN od 3 PLN
Taxydromiki Dostawa na adres
D+ 5-8 od 23,5 PLN od 24 PLN od 34 PLN od 49 PLN od 2,5 PLN

Ceny obowiązują dla dostawy z Polski do Grecji. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Pełny cennik w PDF

Inne informacje

Cennik przewoźnika ACS

W firmie transportowej ACS Courier obowiązuje ta sama cena transportu zarówno za dostawę na adres, jak i do punktów odbioru.

Zasady obliczania wagi wymiarowej

Grecki przewoźnik Taxydromiki przy doręczaniu przesyłek stosuje przeliczenie na wagę wolumetryczną. Waga każdej przesyłki przeliczana jest według wzoru w cm: szerokość x długość x wysokość / 5000 = waga wolumetryczna. Zgodnie z zasadami przewoźnika zawsze naliczana jest waga przesyłki o wyższej wartości. Wyższe ceny doręczania według wagi wolumetrycznej znajdują się w cenniku w sekcji klienta.

    Pytania i odpowiedzi

Chcesz z nami współpracować?

Bardzo chętnie zostaniemy Twoim partnerem. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail

*dane obowiązkowe. Te dane osobowe wykorzystamy wyłącznie w celu przetworzenia i odpowiedzi na Państwa zapytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez firmę Packeta można uzyskać, klikając tutaj.

Zarejestruj e-sklep